Po - Pá: 8:00 - 14:30
ZPĚT NAHORU

Název projektu: Zvýšení digitální úrovně ve společnosti LORIKA CZ s.r.o.

Operační program: Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Dotační program: ICT a sdílené služby – Digitální podnik

Registrační číslo projektu: CZ.01.4.04/0.0/0.0/21_376/0027704

Doba realizace projektu: 1. 11. 2021 – 31. 3. 2023


Globálním cílem projektu je budování digitálního podniku a zvýšení digitální úrovně procesů ve společnosti LORIKA CZ s.r.o. Dílčím výstupem je pořízení HW a SW nástrojů nevýrobního charakteru, prostřednictvím kterých dojde k digitální transformaci společnosti a tím pádem ke zvýšení efektivity, posílení ekonomické rentability, zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti a digitalizace bude mít též dopad na optimalizaci logistických procesů a snížení emisí vlivem kamionové dopravy.Přesný termín naskladnění zboží aktuálně neznáme. Vaše objednávka bude zařazena do pořadníku.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně doručíme do 48 hodin od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně doručíme do 48 hodin od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží je běžně skladem u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je obvykle dní. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme objednáno u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je . O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Tento produk se již nevyrábí, nebo jej neplánujeme zařadit zpet do prodeje. Jako náhradu nabízíme alternativní produkt.

Chcete-li nakoupit na firmu, registrujte se prosím.

Tento produkt má skrytou prodejní cenu. Pokud chcete cenu zobrazit, případně produkt objednat, kontaktujte nás prosím.

Toto zboží už není v naší nabídce. Zkuste si vybrat z alternativních produktů s podobnými parametry.