Po - Pá: 8:00 - 14:30
ZPĚT NAHORU
 /  Blog  /  Movember – Ve znamení knírů a podpory mužů

Stejně jako v letech minulých, i letos se naše firma rozhodla podpořit listopadovou akci s názvem Movember, a od prvního dne tohoto podzimního měsíce si všichni přihlášení členové začali pěstovat kníry. Principem projevení podpory mužům, kteří bojují s vážnou nemocí, psychickými problémy či nedostatkem pohybu a nezdravým životním stylem, je nošení tohoto kníru s patřičnou hrdostí po celý měsíc listopad. Na první pohled je pak zřetelné, že výše zmínění muži nejsou na své potíže sami a mohou se s důvěrou obrátit s žádostí o pomoc na své okolí.

O historii celosvětové charitativní organizace se můžete dočíst v samostatném článku na našich webových stránkách, v sekci Projekty – odkaz na článek zde: http://www.lorika.cz/projekty/movember.

Díky našim zákazníkům i našemu MOteamu jsme na konto Nadačního fondu Muži proti rakovině letos připsali krásných 12 530 Kč. Děkujeme.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží vám běžně doručíme do dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží je právě na cestě od našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je . O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Chcete-li nakoupit na firmu, registrujte se prosím.

Tento produkt má skrytou prodejní cenu. Pokud chcete cenu zobrazit, případně produkt objednat, kontaktujte nás prosím.

Toto zboží už není v naší nabídce. Zkuste si vybrat z alternativních produktů s podobnými parametry.