Po - Pá: 8:00 - 14:30
ZPĚT NAHORU
 /  Blog  /  Movember – Ve znamení knírů a podpory mužů

Stejně jako v letech minulých, i letos se naše firma rozhodla podpořit listopadovou akci s názvem Movember, a od prvního dne tohoto podzimního měsíce si všichni přihlášení členové začali pěstovat kníry. Principem projevení podpory mužům, kteří bojují s vážnou nemocí, psychickými problémy či nedostatkem pohybu a nezdravým životním stylem, je nošení tohoto kníru s patřičnou hrdostí po celý měsíc listopad. Na první pohled je pak zřetelné, že výše zmínění muži nejsou na své potíže sami a mohou se s důvěrou obrátit s žádostí o pomoc na své okolí.

O historii celosvětové charitativní organizace se můžete dočíst v samostatném článku na našich webových stránkách, v sekci Projekty – odkaz na článek zde: http://www.lorika.cz/projekty/movember.

Díky našim zákazníkům i našemu MOteamu jsme na konto Nadačního fondu Muži proti rakovině letos připsali krásných 12 530 Kč. Děkujeme.

Přesný termín naskladnění zboží aktuálně neznáme. Vaše objednávka bude zařazena do pořadníku.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně doručíme do 48 hodin od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně doručíme do 48 hodin od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží je běžně skladem u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je obvykle dní. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme objednáno u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je . O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Tento produk se již nevyrábí, nebo jej neplánujeme zařadit zpet do prodeje. Jako náhradu nabízíme alternativní produkt.

Chcete-li nakoupit na firmu, registrujte se prosím.

Tento produkt má skrytou prodejní cenu. Pokud chcete cenu zobrazit, případně produkt objednat, kontaktujte nás prosím.

Toto zboží už není v naší nabídce. Zkuste si vybrat z alternativních produktů s podobnými parametry.