Po - Pá: 8:00 - 14:30
ZPĚT NAHORU

Jsme LORIKA CZ

váš dodavatel průmyslové a personální hygieny

Navštívit e-shop


Proč s námi?

Jsme rodinná firma, která se za 26 let působnosti vypracovala v největšího dodavatele průmyslové a personální hygieny v ČR. Skladem pro vás držíme přes 630 z celkových více jak 2.200 položek, které najdete v naší nabídce.

VÍCE O NÁS

Co nabízíme?

Průmyslové utěrky, pracovní židle, protiúnavové rohože, vybavení pro cleanroom, čistící prostředky, ochranné pracovní pomůcky, vybavení toalet a spoustu dalšího z oblasti průmyslové a personální hygieny.

PROHLÉDNOUT SORTIMENT

Kdo jsou naši zákazníci?

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími hráči na poli automotive, potravinářství, farmaceutické výroby, leteckého průmyslu nebo polygrafie. Naše produkty jsou vyhledávány jak těmi největšími korporacemi, tak i drobnými živnostníky, kteří ke své práci vyžadují to nejlepší vybavení.

NAPIŠTE NÁM


nejprodávanější

Utěrky ARIOSO CREPE, 300 x 380 mm


Univerzální víceúčelová netkaná utěrka z nevláknivého materiálu. Tato utěrka je určena pro nejnáročnější stírací a leštící úkony v různých odvětvích průmyslu.

Rukavice ARIOSO PALM M/7, 10 párů


Vysoce kvalitní nylonové bezešvé pracovní rukavice s polyurethanem v dlaňové části. Určeny pro použití především v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu, na montážnich linkách, ve strojírenství, stavebnictví, logistice.

Pracovní židle WERKSITZ WS 1220 E, polyuretanová, s kolečky


Ergonomicky nastavitelná židle s kvalitní robustní kovovou konstrukcí. Sedák i opěradlo je vyrobeno z komfortní omyvatelné polyurethanové pěny. Židle je určena do vícesměnných provozů.

Utěrky ARIOSO CLEANROOM MICRO 9/165, 230 x 230 mm


Speciální cleanroom utěrka z dvojitě tkané textilie určená pro nejnáročnější stírací a leštící úkony v prostorách se zvýšenými nároky na čistotu. Užití v prostředí čistých prostor třídy 100 dle ISO 5 a vyšší.

Rohož ARIOSO ANTI-FATIGUE, 0,9 x 18 m, role, černá


Odolná protiúnavová a protiskluzová rohož, která tepelně izoluje a tlumí nárazy. Ideální ergonomické řešení pro suché a frekventované výrobní a montážní provozy. Rohož je možné řezat a sestavovat do tvarů dle dispozic zákazníka.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží vám běžně doručíme do dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží je právě na cestě od našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je . O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Chcete-li nakoupit na firmu, registrujte se prosím.

Tento produkt má skrytou prodejní cenu. Pokud chcete cenu zobrazit, případně produkt objednat, kontaktujte nás prosím.

Toto zboží už není v naší nabídce. Zkuste si vybrat z alternativních produktů s podobnými parametry.