Vůně a osvěžovače vzduchu 

  • koncept profesionálního provonění veřejných a soukromých prostor
  • „scent marketing“ (vonný marketing) – marketingový nástroj, který pomocí správně zvolené vůně působí na nákupní chování zákazníků v místě prodeje
  • „voňavé logo“ – provonění Vaší značky či firemního loga a propojení Vaší firmy a produktů s originální vůní
  • široký výběr kvalitních vůní s dlouhotrvajícím účinkem, které zpříjemní pobyt zaměstnancům i návštěvníkům
  • automatická aplikace vůně pomocí osvěžovače v prostorách od 50 m² do 1000 m², v případě speciálního propojení se vzduchotechnikou až 4000 m²

Náplně do osvěžovačů vzduchu

Vůně vyrobeny z čistých esenciálních olejů jsou vysoce koncentrované a obsahují složky se schopností pohltit zápach a následně zanechat prostředí příjemně aromatizované. Svou rozmanitostí (více než 90 vonných esencí) se hodí do všech prostor typu hotely, obchodní centra, kamenné prodejny, fitcentra, lázně, nemocnice, kanceláře, restaurace, toalety a jiná zařízení.
Náplně do osvěžovačů vzduchu mini na eshopu

Automatické osvěžovače

Nechejte pracovat technologii za vás. Vyberte si z přednastavených osvěžovacích programů nebo vytvořte program zcela vlastní. Jednoduchá kontrola intenzity vůně, elegantní provedení, možnost výběru ze 3 barev, certifikát kvality ISO9001:2008 a CE - to vše představují naše osvěžovače vzduchu.

Automatické osvěžovače na eshopu

Tekuté vůně v rozprašovačích

Profesionální mechanické rozprašovače na alkoholové nebo vodní bázi vhodné k provonění ovzduší, ale také textilních materiálů jako jsou koberce, vstupní rohože, pohovky, závěsy, aj. Koncentrované vůně, které se díky speciálnímu složení v textilu udrží déle než ve vzduchu a nezanechávají skvrny. Manuální provonění vhodné do kanceláří, domácností, ale i pro úklidové firmy jako příjemný doplněk standardního úklidu.


Tekuté vůně v rozprašovacích na eshopu

Kolekce HOME

Luxusní svíčky z přírodního vosku a vysoce kvalitní aroma difuzéry obsahující 28% esenciálních olejů vám budou dělat radost v menším prostoru, ať už v domácnosti či jako elegantní doplněk vašeho podnikání. Skvělá volba pro recepce, čekárny, hotely a wellness centra. Bezpečná volba pro domácnosti s malými dětmi a domácími mazlíčky, nepředstavují zdravotní riziko.Kolekce home na eshopu

Voňavé plastové produkty

Vyrobeny ze speciálního vonného plastu dle patentované technologie, 100% recyklovatelné a šetrné k přírodě. Doporučujeme pro restaurace, bary a menší provozy.


Voňavé plastové produkty na eshopu

Služby

Dle velikosti a typu vašeho prostoru vytvoříme návrh způsobu provonění na míru a doporučíme vhodnou vůni pro vaše podnikání. Získejte díky nám konkurenční výhody.


"Velké díky patří Míše za inspiraci pro vůni dětského pudru, která do čekárny parádně pasuje."

MUDr. Zdeněk Micek mL., BellaDENTE s.r.o.