Po - Pá: 8:00 - 14:30
ZPĚT NAHORU
 /  Blog  /  Másážní válec Foam roller – jak na něj

Naši milí zákazníci,

letošní vánoční dárky jsme se rozhodli pojmout v duchu zdravého životního stylu, který se snažíme už nějaký ten rok aktivně provozovat i propagovat. Již dříve jsme vás informovali o našich sportovních aktivitách, jako je například zapojení se do akce Do práce na kole, nebo o našich obchodních aktivitách, jako je prodej ergonomických pracovních židlí od našeho dodavatele, německé rodinné firmy Werksitz. Důležitost správného a zdravého sezení v průběhu pracovního procesu jsme veřejnosti představili i na letošním strojírenském veletrhu v Brně.

Masážní pěnový válec, tzv. foam roller, je praktická cvičební a relaxační pomůcka určená ke zlepšení flexibility svalů. Je možné ho využít před i po sportovním výkonu, uvolňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení šlach. Pro lepší představu, jakým způsobem můžete s pěnovým válcem cvičit, jsme pro vás připravili návod i s fotografiemi.

Přejeme příjemné cvičení.

Návod si můžete stáhnout v pdf.

Přesný termín naskladnění zboží aktuálně neznáme. Vaše objednávka bude zařazena do pořadníku.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme na našem centrálním skladu. Běžně vám ho doručíme do několika dní od přijetí objednávky. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží je běžně skladem u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je obvykle dní. O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Toto zboží máme objednáno u našeho dodavatele. Předpokládaný termín naskladnění je . O přesném termínu odeslání vás budeme informovat.

Chcete-li nakoupit na firmu, registrujte se prosím.

Tento produkt má skrytou prodejní cenu. Pokud chcete cenu zobrazit, případně produkt objednat, kontaktujte nás prosím.

Toto zboží už není v naší nabídce. Zkuste si vybrat z alternativních produktů s podobnými parametry.