Mini PC Lorika®

Olomouc (15. 8. 2016) – Když majitelé české rodinné firmy LORIKA CZ s.r.o., Miroslav a Jakub Krištofovi, přemýšleli nad tím, jak skloubit požadavky svých zákazníků na výkonný, spolehlivý a efektivní terminál, který by byl zároveň vhodný do malých prostor, nechali se inspirovat poptávkou jednoho malého řeznictví. Příběh výjimečného produktu začal tedy zcela obyčejně.

 

Exkluzivní produkt Mini PC Lorika® by ovšem nevznikl bez obdivuhodných schopností firemních IT techniků. Díky jejich usilovné práci a zkušenostem v oblasti gastronomie

a skladového hospodářství byl vyvinut dotykový terminál, který svojí velikostí i vzhledem připomíná tablet, vybavením si však nezadá s kvalitním počítačem. Pomocí držáku VESA standard lze připevnit na jakoukoliv vertikální nebo horizontální plochu. Robustní kovový rám displeje s uhlopříčkou 10,1 palce zmírní následky případného pádu.

 

Chcete vše v jednom? Pak nejste přehnaně nároční.

Moderní doba si žádá moderní řešení. Uživatelsky nenáročný Mini PC Lorika má hned několik výjimečných vlastností, které jsou v porovnání se současnou nabídkou běžných tabletů téměř revoluční. Za zmínku stojí především dva sériové porty COM, klíčové pro propojení s průmyslovými zařízeními a čidly, jako jsou váhy, čtečky, tiskárny nebo CNC stroje staršího typu. Výhodou je také port pro připojení druhého displeje, často využívaného pro reklamní sdělení. Bezdrátová konektivita je zajištěna přes WiFi a pevné LAN připojení.

Skvělou ukázkou jedinečnosti je rezistivní dotykový displej, jehož ovládání je možné jakýmkoliv předmětem od špičky prstu, přes kartu nebo tužku, až po ruku v rukavici, či mokrou ruku. Celistvá konstrukce umožňuje snadné čištění.

Říká se, že co je malé, to je milé. V případě tohoto terminálu se rčení jistě nemýlí, neboť po jeho vyzkoušení budete jistě mile překvapeni.

 

Kontakt:

 

LORIKA CZ s.r.o.
oddělení pokladních systémů
Ivo Juráček
Radek Sikora
Tel.: 581 112 431
Email: servis@lorika.cz
www.spolehlivepokladny.cz
www.r-keeper.cz