Dobytí vrcholu Králického Sněžníku 2016

Naše firma miluje teambuildingové akce všeho druhu a protože nejlépe se tým buduje na horách, vyrazilo vedení se zaměstnanci, nikoliv dveře, ale na túru na Králický Sněžník. V pátek 17.6. si všichni oblékli své nejkrásnější funkční prádlo a obuli se do goretexových zázračných botek, posilnili se na základně ranní kávou a bagetkami a vyrazili směr „Králičák“.

Jelikož naplánovat se dá mnoho věcí, počasí si však stejně udělá vše po svém, náš výlet byl poněkud deštivý. Na mnohé začala padat deprese a melancholie, kterou částečně zmírnilo popíjení lahodných moků s vysokým podílem alkoholu a bohaté švédské stoly, vytvořené ze zásob všech zúčastněných, na chatě Návrší, našem prvním záchytném bodu.

Dobytí vrcholu se v neustávajícím dešti zdálo býti neuskutečnitelným, avšak odvážnější a početnější skupina se rozhodla výšlap uskutečnit. Poněkud citlivější menšina dala přednost sledování fotbalu v pohodlí hotelu Sněženka, kde byli také všichni ubytováni.

 

Páteční večer pokračoval po návratu našich horalů v duchu grilování, her a soutěží. Bylo vytvořeno 5 týmů, které byly postaveny výzvě v podobě krátkých aktivit, zaměřených na kreativitu, rychlost, nápaditost a originalitu. Tato soutěž týmů byla vtipná, zábavná a mnozí se v ní našli.
Závěr náročného dne proběhl s nádechem romantiky u táboráku, kde jednotlivci představovali své oblíbené knihy, které ovlivnily jejich životy, a kde si celá skupina z plna hrdla zapěla.

Sobotní ráno začalo bohatou snídaní a skončilo poslední společnou aktivitou, tedy rozdáním karet ctností. Poté se všichni dobyvatelé deštivého „Králičáku“ rozjeli do svých domovů s blaženým pocitem krásně strávených chvil se svými kolegy.

 

 

 

Výlet do malebné krajiny se i přes nepřízeň počasí báječně povedl, což jistě dokládají i přiložené fotografie.

Horám, krajině české a všem odvážným třikrát hurá!